nowa oferta
5 082,72 zł/m2 cena: 255 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze zlokalizowane mieszkanie w Częstochowie o powierzchni 50,17 m², położone na 1 piętrze w bloku w dzielnicy Dźbów

Mieszkanie jest dwustronne, dzięki czemu jest jasne i dobrze wentylowane. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Układ pomieszczeń:

  • salon z wyjściem na balkon,
  • sypialnia,
  • oddzielna kuchnia,
  • łazienka,
  • przedpokój

Najważniejsze atuty:

  • 1 piętro - najbardziej poszukiwane,
  • balkon,
  • układ dwustronny,
  • funkcjonalny rozkład,
  • spokojna, zielona okolica.

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki, w pobliżu:

  • CH Auchan
  • sklepy, przystanek komunikacji miejskiej.

Mieszkanie świetnie sprawdzi się dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Zapraszam do kontaktu oraz prezentację

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NCA-MS-3704
Powierzchnia 50,17 m²
Powierzchnia użytkowa 50,17 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, cegła
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 5,00 m²

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Częstochowa, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3619

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu miasta – idealne na mieszkanie lub lokal usługowy Lokalizacja: Centrum miasta, w pobliżu ul. Jasnogórskiej Oferujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone w kameralnym budynku zlokalizowanym w ścisłym ...

Powierzchnia
47,58 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 926,86 zł
cena 282 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Śródmieście

Częstochowa, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8038

Biuro Nieruchomości Centrum Nieruchomości i Finansów zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 56m2 położonego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy Centrum. Mieszkanie z dużym potencjałem do ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 875,00 zł
cena 329 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Centrum

Częstochowa, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8074

Do sprzedaży M-3,o powierzchni 46,73 m2,położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym, Stare Miasto-Garibaldiego. Mieszkanie wolne, puste, gotowe do remontu. Dwa oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon. Ładna, ustawna kuchnia. Łazienka razem z WC. W przedpokoju miejsce ...

Powierzchnia
46,73 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 493,90 zł
cena 210 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Stare Miasto

Częstochowa, Raków
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8078

Do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,1 m2,położone na 3 piętrze(nie ostatnim) w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Raków-Łukasińskiego. - dwa oddzielne pokoje, w jednym szafa w zabudowie - ustawna kuchnia wraz ze sprzętem AGD(zmywarka, pralka, lodówko-zamrażarka, kuchenka ...

Powierzchnia
49,10 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 582,48 zł
cena 225 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków