56
ofert
Agnieszka Różańska

Pośrednik, numer licencji 10235

Licencja: 10235

biuro@nieruchomosci-czestochowa.eu

503 008 442

zostaw wiadomość
8 900,00 zł/m2 cena: 315 683 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

APARTEMENTY TWORZONE Z PASJĄ

BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO i BEZ PODATKU PCC

PROMOCJA WIOSENNA 8900 zł/m2, komórka lokatorska GRATIS

 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej.

PARKITKA - ŁÓDZKA 166 to nowy adres na mieszkaniowej mapie Częstochowy. 

Co wyróżnia tą inwestycję?
  • wysokość mieszkań to aż 2,88 m
  • duże przeszklenia - wszystkie okna do samej podłogi
  • maksymalna funkcjonalność każdego mieszkania - po to aby każdy metr kwadratowy był wykorzystany a nie tylko sprzedany
  • tylko 26 mieszkań w jednym apartamentowcu
Dostępne apartamenty mają powierzchnię od 35 do 68 m2. Każde z mieszkań ma balkon a mieszkania na parterze ogródek. Miejsca w garażu podziemnym i komórki lokatorskie są dodatkowo płatne.

Ogrzewanie - miejskie.

Termin oddania do użytkowania - I kwartał 2028

Zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty CEN-MS-8103
Powierzchnia 35,47 m²
Powierzchnia użytkowa 35,47 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku apartamentowiec
Standard
Liczba pięter w budynku 3

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Parkitka
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8122

Nowoczesna inwestycja  z mieszkaniami z ogrodem lub balkonem, zlokalizowana w pobliżu terenów zielonych, takich jak Aleja Brzozowa i Park Parkitka. Budynki wyposażone są w nowoczesny system monitoringu części wspólnych, co gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo wszystkich ...

Powierzchnia
38,35 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 741,07 zł
cena 335 220 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-7924

NOWA OFERTA 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Na sprzedaż M-3 w odrestaurowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego i Katedralnej.  Mieszkanie o powierzchni 50 m2, po kapitalnym remoncie w 2022 r. obejmujące obecnie otwartą przestrzeń i łazienkę  ale z poprzez ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 580,00 zł
cena 379 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Śródmieście

Częstochowa, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3619

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu miasta – idealne na mieszkanie lub lokal usługowy Lokalizacja: Centrum miasta, w pobliżu ul. Jasnogórskiej Oferujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone w kameralnym budynku zlokalizowanym w ścisłym ...

Powierzchnia
47,58 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 926,86 zł
cena 282 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Śródmieście

Częstochowa, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8038

Biuro Nieruchomości Centrum Nieruchomości i Finansów zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 56m2 położonego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy Centrum. Mieszkanie z dużym potencjałem do ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 875,00 zł
cena 329 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Centrum