nowa oferta
dom na sprzedaż - Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica

Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica
dom na sprzedaż

CEN-DS-8143

Na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi – Stara Brzeźnica, ul. Częstochowska Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Stara Brzeźnica przy ul. Częstochowskiej. Działka o powierzchni 1617 m² zabudowana jest domem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 617 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
1 227,27 zł
cena 270 000 
dom na sprzedaż - Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica

Częstochowa, Podjasnogórska
dom na sprzedaż

NCA-DS-3699

Do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący, położony w spokojnej okolicy blisko centrum miasta. Budynek po generalnym remoncie, po umeblowaniu nadaje się do natychmiastowego wprowadzenia.  Na parterze kuchnia z jadalnią, duży salon, łazienka, ganek, holl oraz schowek. Na ...

Powierzchnia
130,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
890 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 915,38 zł
cena 769 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Podjasnogórska
nowa oferta
dom na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Dolny

Częstochowa, Gnaszyn Dolny
dom na sprzedaż

NCA-DS-3698

Nowoczesny parterowy dom w spokojnej dzielnicy – blisko centrum miasta Na sprzedaż oferujemy nowy, parterowy dom w stanie deweloperskim, położony w cichej i spokojnej dzielnicy, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość łączy w sobie nowoczesny design, ...

Powierzchnia
215,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
846 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 669,30 zł
cena 790 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Dolny
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kłobuck (gw), Łobodno

Kłobuck (gw), Łobodno
dom na sprzedaż

CEN-DS-8130

Dom z "duszą", azyl bezpieczeństwa, z którego nie chce się wychodzić   Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni około 130 m2, położony w Łobodnie, usytuowany na działce o powierzchni 1338 m2,szerokości 14 cm. Nieruchomość składa się z : - holu - 2 pokoi - ...

Powierzchnia
265,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 338 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 009,42 zł
cena 799 000 
dom na sprzedaż - Kłobuck (gw), Łobodno
nowa oferta
dom na sprzedaż - Częstochowa, Stradom

Częstochowa, Stradom
dom na sprzedaż

NCA-DS-3693

Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej okolicy - idealnej dla osób ceniących prywatność, ciszę oraz bliskość natury. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 1043 m², co zapewnia komfortową przestrzeń ...

Powierzchnia
303,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 043 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 937,29 zł
cena 890 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Stradom
nowa oferta
dom na sprzedaż - Częstochowa, Grabówka

Częstochowa, Grabówka
dom na sprzedaż

CEN-DS-8123

Na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej  usytuowany na Grabówce, w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie zieleni oraz domków jednorodzinnych. Położenie blisko lasu i terenów spacerowych sprawia, że mieszkańcy będą mieli szerokie możliwości do relaksu na świeżym powietrzu ...

Powierzchnia
150,48 m2
Powierzchnia działki [m2]
304 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 648,59 zł
cena 850 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Grabówka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem