nowa oferta
59
ofert
Agnieszka Różańska

Pośrednik, numer licencji 10235

Licencja: 10235

biuro@nieruchomosci-czestochowa.eu

503 008 442

zostaw wiadomość
6 931,55 zł/m2 cena: 239 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedaży M-3 o powierzchni 34,48 m2, położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Leśmiana.
W wersji pierwotnej było to M-2 jednak przestrzeń pozwoliła na aranżację, z której obecnie jest M-3.
Jak to wygląda:
- Pokój dzienny z balkonem 
- Sypialnia z szafą w zabudowie
- Kuchnia we wnęce w przedpokoju( bez okna)
- Łazienka razem z WC
Na wyposażeniu pozostają 3 szafy w zabudowie oraz zabudowa kuchenna wraz ze zmywarką, płytą indukcyjną.
Wymienione instalacje, okna PCV
Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Do dyspozycji mieszkańców strych.
Mieszkanie nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych.
Czyste, zadbane a przede wszystkim zagospodarowany każdy kąt.
Czynsz na poziomie 771 zł.
Zapraszam do kontaktu a przede wszystkim na prezentację.
Małe ale własne...polecam

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty CEN-MS-8146
Powierzchnia 34,48 m²
Powierzchnia użytkowa 34,48 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu Do wprowadzenia
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 771 PLN
Okna nowe PCV
Instalacje wymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Widok na osiedle
Gaz tak - miejski
Woda tak - ciepła piecyk gazowy
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Usytuowanie jednostronne
Spółdzielnia/Zarządca TBS Wspólnota Mieszkaniowa

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni wnęka w przedpokoju
Podłoga kuchni płytki
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, umywalka, WC
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Częstochowa, Raków
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8078

Do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,1 m2,położone na 3 piętrze(nie ostatnim) w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Raków-Łukasińskiego. - dwa oddzielne pokoje, w jednym szafa w zabudowie - ustawna kuchnia wraz ze sprzętem AGD(zmywarka, pralka, lodówko-zamrażarka, kuchenka ...

Powierzchnia
49,10 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 582,48 zł
cena 225 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków

Częstochowa, Raków
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8106

Do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,6 m2, położone na parterze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Limanowskiego. - 2 oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon na szerokość całego okna - ładna, ustawna kuchnia - łazienka razem z WC  - w przedpokoju miejsce na ...

Powierzchnia
49,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 828,63 zł
cena 239 500 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków

Częstochowa, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3619

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu miasta – idealne na mieszkanie lub lokal usługowy Lokalizacja: Centrum miasta, w pobliżu ul. Jasnogórskiej Oferujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone w kameralnym budynku zlokalizowanym w ścisłym ...

Powierzchnia
47,58 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 926,86 zł
cena 282 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Śródmieście

Częstochowa, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8074

Do sprzedaży M-3,o powierzchni 46,73 m2,położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym, Stare Miasto-Garibaldiego. Mieszkanie wolne, puste, gotowe do remontu. Dwa oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon. Ładna, ustawna kuchnia. Łazienka razem z WC. W przedpokoju miejsce ...

Powierzchnia
46,73 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 493,90 zł
cena 210 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Stare Miasto