55
ofert
Agnieszka Różańska

Pośrednik, numer licencji 10235

Licencja: 10235

biuro@nieruchomosci-czestochowa.eu

503 008 442

zostaw wiadomość
45,00 zł/m2 cena: 1 350 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

KOMFORTOWE LOKALE Z PARKINGIEM 1350 zł netto

Oferta tylko w naszym biurze

Do wynajęcia samodzielne 1-pokojowe lokale biurowe (o powierzchni około 30m2 każdy lokal) w centrum miasta na terenie kompleksu biurowego z własnym parkingiem.

Wszystkie lokale znajdują się na parterze, w każdym wyprowadzona jest instalacja wodno-kanalizacyjna - lokale są więc przystosowane do wynajęcia np. na gabinety lekarskie lub usługi kosmetyczne.
Każdy z lokali ma przynależną łazienkę dostępną z lokalu lub z korytarza (w zależności od potrzeb).

Budynek znajduje się na terenie ogrodzonym i monitorowanym, z parkingiem zarówno dla najemców jak i klientów.

Lokale po kapitalnym remoncie, w wysokim standardzie. 

Internet światłowodowy, ogrzewanie miejskie. 

Zapraszam na prezentację.
Prowizja biura 1-miesięczny czynsz.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty CEN-LW-8112
Powierzchnia 30,00 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku biurowiec
Standard
Opłaty wg liczników woda, prąd, CO
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu Po remoncie
Okna nowe PCV
Instalacje nowe
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, handlowo-usługowy, handlowy, usługowy
Ogrzewanie miejskie
Alarm tak
Możliwość parkowania tak

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

NCA-LW-3680

Do wynajęcia sympatyczny lokal biurowy zlokalizowany na 1. piętrze klimatycznej kamienicy, w ścisłym centrum miasta – przy ul. Dąbrowskiego, tuż przy Placu Biegańskiego. Opis lokalu: Lokal składa się z: dwóch pomieszczeń biurowych, wspólnego korytarza, ...

Powierzchnia
33,40 m2
Piętro
1
Cena za m2
29,94 zł
cena 1 000 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście

Częstochowa, Centrum
lokal na wynajem

CEN-LW-7542

Do wynajęcia  ok. 80 m2 pow. magazynowej w centrum Częstochowy. Magazyn stanowi część  parterowego obiektu o konstrukcji murowano-stalowej, z wjazdem  z poziomu gruntu. Pow. 80m2 podzielona jest ściankami karton/gips na trzy pomieszczenia. Obiekt po stolarni, z wyciągiem. ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
16,25 zł
cena 1 300 
lokal na wynajem - Częstochowa, Centrum

Częstochowa, Grabówka
lokal na wynajem

NCA-LW-3395

Do wynajęcia pomieszczenia usługowo- magazynowe, znajdujące się w budynku biurowo-usługowym w dzielnicy Grabówka. Lokal składa się z dwóch głównych pomieszczeń, małego schowka oraz wspólnej toalety ( nie wliczonej w metraż ). Istnieje możliwość wykonania większej ...

Powierzchnia
67,26 m2
Piętro
parter
Cena za m2
19,33 zł
cena 1 300 
lokal na wynajem - Częstochowa, Grabówka

Częstochowa, Parkitka
lokal na wynajem

CEN-LW-8109

Do wynajęcia gabinet  położony na pierwszym piętrze w budynku usługowym przy ul. Sikorskiego. Pozostali najemcy  budynku to lekarze, logopedzi  oraz inna działalność medyczna. Czynsz najmu obejmuje opłatę za zużycie wody, wywóz śmieci  oraz internet. Dodatkowo Najemca ...

Powierzchnia
12,30 m2
Piętro
1
Cena za m2
81,30 zł
cena 1 000