56
ofert
Agnieszka Różańska

Pośrednik, numer licencji 10235

Licencja: 10235

biuro@nieruchomosci-czestochowa.eu

503 008 442

zostaw wiadomość
16,25 zł/m2 cena: 1 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia  ok. 80 m2 pow. magazynowej w centrum Częstochowy.
Magazyn stanowi część  parterowego obiektu o konstrukcji murowano-stalowej, z wjazdem  z poziomu gruntu.
Pow. 80m2 podzielona jest ściankami karton/gips na trzy pomieszczenia. Obiekt po stolarni, z wyciągiem. W lokalu tylko instalacja elektryczna. Pomieszczenia bez dostępu naturalnego oświetlenia. Posadzka betonowa.
Lokal jest ogrzewany. Czynsz najmu zawiera w sobie już opłatę za centralne ogrzewanie
Zaplecze socjalne ogólnodostępne.
Możliwość zaparkowania na terenie nieruchomości samochodu dostawczego.
Do czynszu najmu dodatkowo płatna energia elektryczna i ryczałt za zużycie wody  i wywóz śmieci ( wysokość do uzgodnienia w zależności od profilu działalności).

Podana kwota  czynszu jest wartością netto.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty CEN-LW-7542
Powierzchnia 80,00 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku magazyn
Kaucja zabezp. 1300
Standard
Stan lokalu Do adaptacji
Stan prawny Własność
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu magazynowy, produkcyjny, usługowy
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Położenie lokalu w oficynie
Wejście w oficynie
Podłogi wylewka

Częstochowa, Grabówka
lokal na wynajem

NCA-LW-3395

Do wynajęcia pomieszczenia usługowo- magazynowe, znajdujące się w budynku biurowo-usługowym w dzielnicy Grabówka. Lokal składa się z dwóch głównych pomieszczeń, małego schowka oraz wspólnej toalety ( nie wliczonej w metraż ). Istnieje możliwość wykonania większej ...

Powierzchnia
67,26 m2
Piętro
parter
Cena za m2
19,33 zł
cena 1 300 
lokal na wynajem - Częstochowa, Grabówka

Częstochowa, Północ
lokal na wynajem

CEN-LW-7965

Do wynajęcia wolnostojący pawilon handlowo-usługowy położony bezpośrednio przy ulicy, z własnym parkingiem. Wyposażenie  lokalu dostosowane do potrzeb salonu fryzjerskiego. Lokal położony w centrum dużego osiedla domów jednorodzinnych, co daje szansę na pozyskanie ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
46,88 zł
cena 1 500 
lokal na wynajem - Częstochowa, Północ

Częstochowa, Parkitka
lokal na wynajem

CEN-LW-8109

Do wynajęcia gabinet  położony na pierwszym piętrze w budynku usługowym przy ul. Sikorskiego. Pozostali najemcy  budynku to lekarze, logopedzi  oraz inna działalność medyczna. Czynsz najmu obejmuje opłatę za zużycie wody, wywóz śmieci  oraz internet. Dodatkowo Najemca ...

Powierzchnia
12,30 m2
Piętro
1
Cena za m2
81,30 zł
cena 1 000 
lokal na wynajem - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

NCA-LW-3680

Do wynajęcia sympatyczny lokal biurowy zlokalizowany na 1. piętrze klimatycznej kamienicy, w ścisłym centrum miasta – przy ul. Dąbrowskiego, tuż przy Placu Biegańskiego. Opis lokalu: Lokal składa się z: dwóch pomieszczeń biurowych, wspólnego korytarza, ...

Powierzchnia
33,40 m2
Piętro
1
Cena za m2
29,94 zł
cena 1 000 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście