56
ofert
Agnieszka Różańska

Pośrednik, numer licencji 10235

Licencja: 10235

biuro@nieruchomosci-czestochowa.eu

503 008 442

zostaw wiadomość
19,33 zł/m2 cena: 1 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia pomieszczenia usługowo- magazynowe, znajdujące się w budynku biurowo-usługowym w dzielnicy Grabówka.

Lokal składa się z dwóch głównych pomieszczeń, małego schowka oraz wspólnej toalety ( nie wliczonej w metraż ).

Istnieje możliwość wykonania większej bramy zamiast drzwi. 

Dodatkowo w budynku garaż o pow 37 mkw oraz biura do wynajęcia

Zachęcamy do obejrzenia. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NCA-LW-3395
Powierzchnia 67,26 m²
Powierzchnia użytkowa 67,26 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku magazyn
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Stan lokalu Do odświeżenia
Typ kaucji jednomiesięczna

Częstochowa, Centrum
lokal na wynajem

CEN-LW-7542

Do wynajęcia  ok. 80 m2 pow. magazynowej w centrum Częstochowy. Magazyn stanowi część  parterowego obiektu o konstrukcji murowano-stalowej, z wjazdem  z poziomu gruntu. Pow. 80m2 podzielona jest ściankami karton/gips na trzy pomieszczenia. Obiekt po stolarni, z wyciągiem. ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
16,25 zł
cena 1 300 
lokal na wynajem - Częstochowa, Centrum

Częstochowa, Północ
lokal na wynajem

CEN-LW-7965

Do wynajęcia wolnostojący pawilon handlowo-usługowy położony bezpośrednio przy ulicy, z własnym parkingiem. Wyposażenie  lokalu dostosowane do potrzeb salonu fryzjerskiego. Lokal położony w centrum dużego osiedla domów jednorodzinnych, co daje szansę na pozyskanie ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
46,88 zł
cena 1 500 
lokal na wynajem - Częstochowa, Północ

Częstochowa, Parkitka
lokal na wynajem

CEN-LW-8109

Do wynajęcia gabinet  położony na pierwszym piętrze w budynku usługowym przy ul. Sikorskiego. Pozostali najemcy  budynku to lekarze, logopedzi  oraz inna działalność medyczna. Czynsz najmu obejmuje opłatę za zużycie wody, wywóz śmieci  oraz internet. Dodatkowo Najemca ...

Powierzchnia
12,30 m2
Piętro
1
Cena za m2
81,30 zł
cena 1 000 
lokal na wynajem - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

NCA-LW-3680

Do wynajęcia sympatyczny lokal biurowy zlokalizowany na 1. piętrze klimatycznej kamienicy, w ścisłym centrum miasta – przy ul. Dąbrowskiego, tuż przy Placu Biegańskiego. Opis lokalu: Lokal składa się z: dwóch pomieszczeń biurowych, wspólnego korytarza, ...

Powierzchnia
33,40 m2
Piętro
1
Cena za m2
29,94 zł
cena 1 000 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście