nowa oferta
60
ofert
Agnieszka Różańska

Pośrednik, numer licencji 10235

Licencja: 10235

biuro@nieruchomosci-czestochowa.eu

503 008 442

zostaw wiadomość
15,85 zł/m2 cena: 650 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na wynajem duży garaż murowany – Raków

Oferuję do wynajęcia garaż murowany, położony w ciągu innych garaży w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Raków.

Garaż jest w bardzo dobrym stanie technicznym, suchy, zadbany, gotowy do użytkowania bez dodatkowych nakładów finansowych. Idealnie sprawdzi się zarówno do parkowania  samochodów, jak i jako przestrzeń magazynowa lub inwestycja pod wynajem.

Atuty nieruchomości:

  • podwójna powierzchnia garażowa ( ok 6,50x 6,80 )

  • solidna, murowana konstrukcja

  • bardzo dobry stan techniczny

  • położenie przy osiedlu mieszkaniowym

  • dogodny i szybki wyjazd na trasę

  • spokojna i bezpieczna okolica

Świetna lokalizacja zapewnia wygodny dostęp komunikacyjny oraz komfort codziennego użytkowania.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia garażu na miejscu.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NCA-BW-3703
Powierzchnia 41,00 m²