nowa oferta
51,07 zł/m2 cena: 2 100 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, położone w nowym bloku w dzielnicy Parkitka.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (na wyposażeniu: lodówka, płyta gazowa, piekarnik , zmywarka ), sypialni z dużą szafą i łóżkiem oraz z łazienki.
Z salonu i sypialni wyjście na duży balkon.
Całość bardzo przytulna i ładnie naświetlona.

Do użytku najemcy komórka lokatorska.
Blok z windą.

Czynsz 2100 zł , dodatkowo czynsz administracyjny 300 zł + media ( prąd, woda, śmieci, ogrzewanie ).
Kaucja : 2100 zł 
Wynagrodzenie agencji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NCA-MW-3702
Powierzchnia 41,12 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu Do wprowadzenia
Okna PCV
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Umeblowanie umeblowane
Winda tak
Liczba wind 1
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak

Częstochowa, Parkitka
mieszkanie na wynajem

NCA-MW-3484

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, położone w nowym bloku w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (na wyposażeniu: lodówka, płyta elektryczna, piekarnik , zmywarka ), sypialni z dużą szafą i łóżkiem + nowy materac oraz ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
57,50 zł
cena 2 300 
mieszkanie na wynajem - Częstochowa, Parkitka