56
ofert
Agnieszka Różańska

Pośrednik, numer licencji 10235

Licencja: 10235

biuro@nieruchomosci-czestochowa.eu

503 008 442

zostaw wiadomość
26,47 zł/m2 cena: 900 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo usługowy, położony w ścisłym centrum miasta, przy Placu Biegańskiego

Lokal składa się z jednego pomieszczenia z umywalką.

Całość bardzo przestronna i ładnie naświetlona z 
dwoma oknami.

Lokal idealny między innymi na fryzjerstwo lub nieduży gabinet odnowy. 

Czynsz 900 zł netto. Dodatkowo prąd, woda, ogrzewanie, odpady komunalne.

W tym samym budynku posiadamy jeszcze inne lokale w różnych metrażach.

Zachęcamy do obejrzenia.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NCA-LW-3679
Powierzchnia 34,00 m²
Piętro 1
Rodzaj budynku kamienica
Kaucja zabezp. 900
Standard
Opłaty w czynszu sprzątanie, fundusz remontowy, administracja
Opłaty wg liczników prąd, woda, CO
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu Do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna PCV
Rodzaj lokalu jednopoziomowy

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

NCA-LW-3609

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo-usługowy w odrestaurowanej kamienicy – centrum miasta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego i funkcjonalnego lokalu biurowo-usługowego, położonego w sercu miasta, w pięknie odrestaurowanej kamienicy z klimatem. ...

Powierzchnia
23,85 m2
Piętro
1
Cena za m2
29,35 zł
cena 700 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

NCA-LW-3680

Do wynajęcia sympatyczny lokal biurowy zlokalizowany na 1. piętrze klimatycznej kamienicy, w ścisłym centrum miasta – przy ul. Dąbrowskiego, tuż przy Placu Biegańskiego. Opis lokalu: Lokal składa się z: dwóch pomieszczeń biurowych, wspólnego korytarza, ...

Powierzchnia
33,40 m2
Piętro
1
Cena za m2
29,94 zł
cena 1 000 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście
nowa oferta
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

NCA-LW-3689

Do wynajęcia sympatyczny lokal biurowo usługowy, położony w ścisłym centrum miasta, w reprezentacyjnej kamienicy przy ul Racławickiej Lokal składa się z dwóch  ustawnych pomieszczeń biurowych, każdy z dwoma oknami.  Czynsz tylko 825 zł netto. Dodatkowo prąd, woda, ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
25,00 zł
cena 825 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście

Częstochowa, Parkitka
lokal na wynajem

CEN-LW-8109

Do wynajęcia gabinet  położony na pierwszym piętrze w budynku usługowym przy ul. Sikorskiego. Pozostali najemcy  budynku to lekarze, logopedzi  oraz inna działalność medyczna. Czynsz najmu obejmuje opłatę za zużycie wody, wywóz śmieci  oraz internet. Dodatkowo Najemca ...

Powierzchnia
12,30 m2
Piętro
1
Cena za m2
81,30 zł
cena 1 000