nowa oferta
60
ofert
Agnieszka Różańska

Pośrednik, numer licencji 10235

Licencja: 10235

biuro@nieruchomosci-czestochowa.eu

503 008 442

zostaw wiadomość
14,00 zł/m2 cena: 2 100 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

 TYLKO U NAS !!!!!  Hala 150 mkw– funkcjonalna przestrzeń dla Twojego biznesu

Szukasz solidnej i uniwersalnej przestrzeni do prowadzenia działalności? Nasza hala to doskonała propozycja dla firm potrzebujących niezawodnego miejsca pod magazynowanie, lekką produkcję lub usługi techniczne.

To obiekt o stabilnej konstrukcji, który gwarantuje bezpieczeństwo i komfort codziennej pracy. Maksymalna swobodę aranżacji przestrzeni i efektywne wykorzystanie całej powierzchni. Duża brama wjazdowa oraz rampa umożliwiają wygodny załadunek i rozładunek, również dla większych pojazdów.
Możliwość wynajęcia pomieszczeń obok 300 m i 100 m.
Istnieje możliwość wyodrębnienia pomieszczeń biurowych lub innej adaptacji części powierzchni
 

Hala zachowuje swój autentyczny, industrialny charakter, będąc jednocześnie częścią kompleksu Dobra Chemia, objętego planem stopniowej modernizacji – co przekłada się na rosnący standard całego otoczenia.

Do dyspozycji najemców:

  • utwardzony teren z licznymi miejscami parkingowymi,

  • duży parking przystosowany dla samochodów typu TIR,

  • teren ogrodzony i monitorowany, zapewniający bezpieczeństwo,

  • dogodna lokalizacja z szybkim dojazdem do trasy A1.

Dodatkowym atutem jest dostępność innych powierzchni na tym samym terenie – idealne rozwiązanie dla firm planujących rozwój lub potrzebujących większej elastyczności.

Podana cena jest ceną netto. Kaucja jednomiesięczna.

Więcej informacji na temat dostępnych powierzchni na naszej stronie internetowej lub u agenta

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NCA-HW-3700
Powierzchnia 150,00 m²
Kaucja zabezp. 2100
Standard
Typ kaucji jednomiesięczna
Zagosp. działki zagospodarowana
Przeznaczenie hali produkcyjny, produkcyjno-magazynowy, magazynowy
Czynsz najmu netto /m2 14,00 PLN
Dojazd droga polna
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie brak
Położenie blisko centrum
nowa oferta
hala na wynajem - Częstochowa, Wyczerpy Dolne

Częstochowa, Wyczerpy Dolne
hala na wynajem

NCA-HW-3701

 TYLKO U NAS !!!!!  Hala 100 mkw– funkcjonalna przestrzeń dla Twojego biznesu Szukasz solidnej i uniwersalnej przestrzeni do prowadzenia działalności? Nasza hala to doskonała propozycja dla firm potrzebujących niezawodnego miejsca pod magazynowanie, lekką produkcję ...

Powierzchnia
100,00 m2
Cena za m2
16,00 zł
cena 1 600 
hala na wynajem - Częstochowa, Wyczerpy Dolne

Częstochowa, Grabówka
hala na wynajem

NCA-HW-3669

TYLKO U NAS!!! Do wynajęcia hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni około 150 mkw ( 8,50x17,80). Trzy bramy wjazdowe o szerokości 3,80 m wys 3,40 m. Obiekt położony na dużym terenie z dobrym dojazdem i placem manewrowym dla większych samochodów. Istnieje możliwość ...

Powierzchnia
150,00 m2
Cena za m2
2 400,00 zł
cena 2 400 
hala na wynajem - Częstochowa, Grabówka

Częstochowa, Ostatni Grosz
hala na wynajem

CEN-HW-8114

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa  163m2, na parterze budynku  znajdującego się w dzielnicy Ostatni Grosz, blisko wjazdu na A1 i z szybkim dojazdem do centralnej części miasta. Powierzchnia do wynajęcia może zostać powiększona o kolejne108,6m2 lub więcej do ok. ...

Powierzchnia
163,00 m2
Cena za m2
16,00 zł
cena 2 445 
hala na wynajem - Częstochowa, Ostatni Grosz