nowa oferta
2 937,29 zł/m2 cena: 890 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej okolicy - idealnej dla osób ceniących prywatność, ciszę oraz bliskość natury.

Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 1043 m², co zapewnia komfortową przestrzeń do wypoczynku, rekreacji oraz aranżacji ogrodu według własnych potrzeb.

Dom posiada:

  • powierzchnię całkowitą: 303 m²
  • powierzchnię użytkową: 187 m²
  • garaż dwustanowiskowy w bryle budynku
  • 7 pokoi
  • 2 łazienki z WC
  • kominek
  • ogrzewanie gazowe
Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia wygodę codziennego życia zarówno rodzinie z dziećmi, jak i osobom poszukującym przestronnego domu do pracy i odpoczynku. 
Atuty nieruchomości:
  • spokojna i zielona okolica
  • dom wolnostojący
  • duża działka
  • garaż na dwa samochody
  • funkcjonalny rozkład pomieszczeń
  • idealne miejsce dla rodziny
To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dostępem do infrastruktury i komunikacji.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NCA-DS-3693
Powierzchnia 303,00 m²
Powierzchnia użytkowa 187,00 m²
Powierzchnia działki 1 043 m²
Liczba pokoi 7
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana poroterm
Standard
Wymiary działki 44x24 m
Ogrodzenie działki mieszane
Rok budowy 2009

Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki płytki
Liczba WC 2
Liczba przedpokoi 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

nowa oferta
dom na sprzedaż - Częstochowa, Grabówka

Częstochowa, Grabówka
dom na sprzedaż

CEN-DS-8123

Na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej  usytuowany na Grabówce, w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie zieleni oraz domków jednorodzinnych. Położenie blisko lasu i terenów spacerowych sprawia, że mieszkańcy będą mieli szerokie możliwości do relaksu na świeżym powietrzu ...

Powierzchnia
150,48 m2
Powierzchnia działki [m2]
304 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 648,59 zł
cena 850 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Grabówka
nowa oferta
dom na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Dolny

Częstochowa, Gnaszyn Dolny
dom na sprzedaż

NCA-DS-3698

Nowoczesny parterowy dom w spokojnej dzielnicy – blisko centrum miasta Na sprzedaż oferujemy nowy, parterowy dom w stanie deweloperskim, położony w cichej i spokojnej dzielnicy, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość łączy w sobie nowoczesny design, ...

Powierzchnia
215,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
846 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 669,30 zł
cena 790 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Dolny