Częstochowa, Parkitka
mieszkanie na wynajem

NCA-MW-3484

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, położone w nowym bloku w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (na wyposażeniu: lodówka, płyta elektryczna, piekarnik , zmywarka ), sypialni z dużą szafą i łóżkiem + nowy materac oraz ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
57,50 zł
cena 2 300 
mieszkanie na wynajem - Częstochowa, Parkitka

Konopiska, Hutki
mieszkanie na wynajem

NCA-MW-3475

Do wynajęcia ładne mieszkanie trzypokojowe, położone w wolnostojącym domu z osobnym wejściem. Budynek po generalnym remoncie obejmującym elewację,  wymianę wszystkich instalacji, okien, wykonano nowe gładzie gipsowe oraz podłogi. Łazienka w nowej glazurze i terakocie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
24,29 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Konopiska, Hutki

Częstochowa, Grabówka
lokal na wynajem

NCA-LW-3395

Do wynajęcia pomieszczenia usługowo- magazynowe, znajdujące się w budynku biurowo-usługowym w dzielnicy Grabówka. Lokal składa się z dwóch głównych pomieszczeń, małego schowka oraz wspólnej toalety ( nie wliczonej w metraż ). Istnieje możliwość wykonania większej ...

Powierzchnia
67,26 m2
Piętro
parter
Cena za m2
19,33 zł
cena 1 300 
lokal na wynajem - Częstochowa, Grabówka

Kłobuck
lokal na wynajem

NCA-LW-3391

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo-usługowy, położony w nowoczesnym budynku blisko centrum. Lokal ma pow 70 mkw i składa się z jednego dużego pomieszczenia, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego. Z uwagi na układ, istnieje możliwość podziału pomieszczenia ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
24,29 zł
cena 1 700 
lokal na wynajem - Kłobuck

Częstochowa, Centrum
lokal na wynajem

CEN-LW-7542

Do wynajęcia  ok. 80 m2 pow. magazynowej w centrum Częstochowy. Magazyn stanowi część  parterowego obiektu o konstrukcji murowano-stalowej, z wjazdem  z poziomu gruntu. Pow. 80m2 podzielona jest ściankami karton/gips na trzy pomieszczenia. Obiekt po stolarni, z wyciągiem. ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
16,25 zł
cena 1 300 
lokal na wynajem - Częstochowa, Centrum

Konopiska, Hutki
dom na wynajem

NCA-DW-3371

Do wynajęcia dwurodzinny dom wolnostojący, położony na niedużej działce w miejscowości Hutki Budynek po generalnym remoncie obejmującym elewację,  wymianę wszystkich instalacji, okien, wykonano nowe gładzie gipsowe oraz podłogi. Łazienki w nowej glazurze i terakocie. Dom ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
19,44 zł
cena 3 500 
dom na wynajem - Konopiska, Hutki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem