Kłobuck (gw), Kamyk
na wynajem

NCA-BW-3620

Oferujemy do wynajęcia duży obiekt handlowo- usługowy położony przy głównej drodze w miejscowości Kamyk. Budynek o pow 650 mkw składa się z głównej sali sprzedaży, magazynu. kilku pomieszczeń biurowych oraz socjalnych.  Całość położona na dużej działce 5800 mkw, ...

Powierzchnia
650,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 800 m²
Cena za m2
24,62 zł
cena 16 000 
na wynajem - Kłobuck (gw), Kamyk

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

NCA-LW-3610

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo-usługowy w odrestaurowanej kamienicy – centrum miasta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego i funkcjonalnego lokalu biurowo-usługowego, położonego w sercu miasta, w pięknie odrestaurowanej kamienicy z klimatem. ...

Powierzchnia
16,65 m2
Piętro
1
Cena za m2
30,03 zł
cena 500 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

NCA-LW-3609

Powierzchnia
23,85 m2
Piętro
1
Cena za m2
29,35 zł
cena 700 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście

Częstochowa, Ostatni Grosz
lokal na wynajem

CEN-LW-7872

Do wynajęcia powierzchnia biurowa znajdująca się na I piętrze, o łącznej powierzchni 219 m2 składająca się z 9 pokoi, 2 łazienek, prysznica i kuchni. Możliwość dostosowania lokali do potrzeb klienta (malowania, łączenie lub dzielenie pomieszczeń) Zużycie prądu : wg ...

Powierzchnia
219,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
24,00 zł
cena 5 256 
lokal na wynajem - Częstochowa, Ostatni Grosz

Częstochowa, Grabówka
lokal na wynajem

NCA-LW-3522

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe położone w budynku biurowo-usługowym w dzielnicy Grabówka. Lokal składa się z czterech gabinetów ( 135 mkw, 34 mkw, 36 mkw, 13 mkw, 8 mkw), łazienki oraz korytarza. Istnieje możliwość podziału większego pomieszczenia. Przed ...

Powierzchnia
240,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
20,83 zł
cena 5 000 
lokal na wynajem - Częstochowa, Grabówka

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

NCA-LW-3517

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo usługowy, położony w ścisłym centrum miasta, w reprezentacyjnej kamienicy przy ul Dąbrowskiego. Lokal składa się z poczekalni, łazienki z wc, dwóch większych pomieszczeń biurowych, aneksu kuchennego oraz dwóch pomieszczeń gospodarczych. Całość ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
25,00 zł
cena 1 850 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem