oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Parkitka
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3674

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament położony w nowoczesnym budynku wybudowanym przez cenionego dewelopera Cognor, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Parkitka w Częstochowa. To idealna propozycja dla osób, które cenią wysoką jakość wykończenia, ...

Powierzchnia
62,41 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 289,70 zł
cena 767 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3672

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44m2, położone w świetnej lokalizacji w Częstochowie dzielnica Tysiąclecie. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i inwestycję pod wynajem. Lokal przeszedł remont instalacji: hydraulicznej, gazowej, elektrycznej, co ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 136,36 zł
cena 270 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3671

Atrakcyjna kawalerka z możliwością aranżacji na 2 pokoje Na sprzedaż  funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym, dwupiętrowym bloku w bardzo lubianej i dobrze skomunikowanej okolicy. To idealna propozycja zarówno dla singli, par, studentów, ...

Powierzchnia
38,53 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 462,50 zł
cena 249 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Raków
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8078

Do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,1 m2,położone na 3 piętrze(nie ostatnim) w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Raków-Łukasińskiego. - dwa oddzielne pokoje, w jednym szafa w zabudowie - ustawna kuchnia wraz ze sprzętem AGD(zmywarka, pralka, lodówko-zamrażarka, kuchenka ...

Powierzchnia
49,10 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 582,48 zł
cena 225 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków

Częstochowa, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8074

Do sprzedaży M-3,o powierzchni 46,73 m2,położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym, Stare Miasto-Garibaldiego. Mieszkanie wolne, puste, gotowe do remontu. Dwa oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon. Ładna, ustawna kuchnia. Łazienka razem z WC. W przedpokoju miejsce ...

Powierzchnia
46,73 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 493,90 zł
cena 210 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Stare Miasto

Częstochowa, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8038

Biuro Nieruchomości Centrum Nieruchomości i Finansów zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 56m2 położonego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy Centrum. Mieszkanie z dużym potencjałem do ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 875,00 zł
cena 329 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem