Częstochowa, Raków
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8104

Mieszkanie jednopokojowe położone na drugim piętrze w niskim budynku w cichej części Rakowa przy ul. Łukasińskiego. Duży pokój z balkonem i wnęką idealną do zabudowy . Duża kuchnia bez zabudowy. Łazienka razem z WC. Mieszkanie wolne od zaraz. Czynsz do SM Hutnik ...

Powierzchnia
35,19 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 688,83 zł
cena 165 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków

Częstochowa, Parkitka
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8103

APARTEMENTY TWORZONE Z PASJĄ BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO i BEZ PODATKU PCC PROMOCJA WIOSENNA 8900 zł/m2, komórka lokatorska GRATIS   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej. PARKITKA - ŁÓDZKA 166 to nowy adres na mieszkaniowej ...

Powierzchnia
35,47 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 900,00 zł
cena 315 683 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Parkitka
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8101

APARTEMENTY TWORZONE Z PASJĄ BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO i BEZ PODATKU PCC PROMOCJA WIOSENNA 8700 zł/m2, komórka lokatorska GRATIS   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej. PARKITKA - ŁÓDZKA 166 to nowy adres na mieszkaniowej ...

Powierzchnia
52,40 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 700,00 zł
cena 455 880 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Północ
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3675

Na sprzedaż wyjątkowy apartament, który łączy komfort życia, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację -idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni w spokojnym, a jednocześnie dobrze skomunikowanym miejscu. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, nowoczesnym ...

Powierzchnia
75,18 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 044,96 zł
cena 680 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Północ
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Parkitka
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3674

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament położony w nowoczesnym budynku wybudowanym przez cenionego dewelopera Cognor, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Parkitka w Częstochowa. To idealna propozycja dla osób, które cenią wysoką jakość wykończenia, ...

Powierzchnia
62,41 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 289,70 zł
cena 767 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3672

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44m2, położone w świetnej lokalizacji w Częstochowie dzielnica Tysiąclecie. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i inwestycję pod wynajem. Lokal przeszedł remont instalacji: hydraulicznej, gazowej, elektrycznej, co ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 136,36 zł
cena 270 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem