nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Parkitka
mieszkanie na wynajem

NCA-MW-3702

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, położone w nowym bloku w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (na wyposażeniu: lodówka, płyta gazowa, piekarnik , zmywarka ), sypialni z dużą szafą i łóżkiem oraz z łazienki. Z salonu ...

Powierzchnia
41,12 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,07 zł
cena 2 100 
mieszkanie na wynajem - Częstochowa, Parkitka
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków

Częstochowa, Raków
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8147

Mieszkanie jednopokojowe położone na drugim piętrze w niskim budynku w cichej części Rakowa przy ul. Łukasińskiego. Duży pokój z balkonem i wnęką idealną do zabudowy . Duża kuchnia bez zabudowy. Łazienka razem z WC. Mieszkanie wolne od zaraz. Idealna propozycja ...

Powierzchnia
35,19 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 688,83 zł
cena 165 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków

Częstochowa, Raków
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8146

Do sprzedaży M-3 o powierzchni 34,48 m2, położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Leśmiana. W wersji pierwotnej było to M-2 jednak przestrzeń pozwoliła na aranżację, z której obecnie jest M-3. Jak to wygląda: - Pokój dzienny z balkonem  - ...

Powierzchnia
34,48 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 931,55 zł
cena 239 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Częstochówka-Parkitka

Częstochowa, Częstochówka-Parkitka
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3695

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament położony w nowoczesnym budynku wybudowanym przez cenionego dewelopera Cognor, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Parkitka w Częstochowa. To idealna propozycja dla osób, które cenią wysoką jakość wykończenia, ...

Powierzchnia
62,41 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 895,69 zł
cena 680 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Częstochówka-Parkitka
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3694

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w Częstochowie o powierzchni 45,80 m², położone na 1 piętrze w zadbanym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie jest dwustronne, dzięki czemu jest jasne i dobrze wentylowane. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
45,89 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 387,23 zł
cena 339 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Północ

Częstochowa, Północ
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8131

1 piętro przy ul. Iwaszkiewicza   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na pierwszym piętrze przy ul. Iwaszkiewicza 1. Mieszkanie o powierzchni 52m2 posiada funkcjonalny układ i składa się z: -dwóch niezależnych pokoi -dużej ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 942,31 zł
cena 309 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Północ
Kryteria wyszukiwania

rozumiem