Częstochowa, Parkitka
lokal na wynajem

CEN-LW-8109

Do wynajęcia gabinet  położony na pierwszym piętrze w budynku usługowym przy ul. Sikorskiego. Pozostali najemcy  budynku to lekarze, logopedzi  oraz inna działalność medyczna. Czynsz najmu obejmuje opłatę za zużycie wody, wywóz śmieci  oraz internet. Dodatkowo Najemca ...

Powierzchnia
12,30 m2
Piętro
1
Cena za m2
81,30 zł
cena 1 000 
lokal na wynajem - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

NCA-LW-3679

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo usługowy, położony w ścisłym centrum miasta, przy Placu Biegańskiego Lokal składa się z jednego pomieszczenia z umywalką. Całość bardzo przestronna i ładnie naświetlona z  dwoma oknami. Lokal idealny między innymi na fryzjerstwo ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
26,47 zł
cena 900 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Kłobuck

Kłobuck
lokal na sprzedaż

NCA-LS-3668

Do sprzedaży budynek handlowo-usługowy, położony przy ruchliwej drodze w centrum Kłobucka Lokal po remoncie ocieplony i otynkowany z ładną elewacją i sporą ilością miejsc parkingowych. Na poziomie parteru powierzchnia 80 mkw składająca się z głównej sali, ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
8 125,00 zł
cena 650 000 
lokal na sprzedaż - Kłobuck

Częstochowa, Wrzosowiak
lokal na wynajem

CEN-LW-8086

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE   Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 55 m2, znajdujący się na 2 piętrze w centrum handlowym Estakada.  Budynek usytuowany u zbiegu trasy DK-1, ul. Jagiellońskiej i 11 Listopada - na skrzyżowaniu o największym w Częstochowie ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
40,00 zł
cena 2 200 
lokal na wynajem - Częstochowa, Wrzosowiak

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

CEN-LW-8033

KOMFORTOWE LOKALE Z PARKINGIEM Oferta tylko w naszym biurze Do wynajęcia powierzchnie biurowe w centrum miasta na terenie kompleksu biurowego z własnym parkingiem. 1. Lokal na parterze o powierzchni około 90 m2 składający się z trzech pomieszczeń biurowych, ...

Powierzchnia
90,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
41,67 zł
cena 3 750 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

CEN-LW-8032

KOMFORTOWY LOKAL Z PARKINGIEM Oferta tylko w naszym biurze. Do wynajęcia powierzchnie biurowe w centrum miasta na terenie kompleksu biurowego z własnym parkingiem. 1. Lokal na 1 piętrze  o powierzchni około 180 m2 składający się z pięciu pomieszczeń biurowych, ...

Powierzchnia
180,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
41,67 zł
cena 7 500 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem