nowa oferta
działka na sprzedaż - Janów, Ponik

Janów, Ponik
działka na sprzedaż

CEN-GS-8151

Urokliwa działka na Jurze – Ponik k. Janowa Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Ponik, w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Nieruchomość o powierzchni 2580 m² i korzystnej szerokości ok. 27 m daje wiele możliwości zagospodarowania – ...

Powierzchnia
2 580,00 m2
Cena za m2
114,34 zł
cena 295 000 
działka na sprzedaż - Janów, Ponik
nowa oferta
działka na sprzedaż - Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica

Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica
działka na sprzedaż

CEN-GS-8145

Do sprzedaży działka o pow.2629m2 położona w Brzeźnicy przy ul. Długosza. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ( Uchwała 154/XXVIII/2006) oznaczona symbolem:  1MM,KOB,ZN przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy mieszkaniowej mieszanej: jednorodzinnej ...

Powierzchnia
2 629,00 m2
Cena za m2
45,64 zł
cena 120 000 
działka na sprzedaż - Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica
nowa oferta
działka na sprzedaż - Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica

Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica
działka na sprzedaż

CEN-GS-8144

Działka budowlana 2431 m² – Stara Brzeźnia – MPZP – zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka o powierzchni 2431 m² położona w miejscowości Stara Brzeźnia. Nieruchomość posiada szerokość ok. 16 m i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ...

Powierzchnia
2 431,00 m2
Cena za m2
41,14 zł
cena 100 000 
działka na sprzedaż - Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica
video
działka na sprzedaż - Opatów, Wilkowiecko

Opatów, Wilkowiecko
działka na sprzedaż

CEN-GS-8139

Kształtna działka budowlana o pow.1105m2 położona w Wilkowiecku w gm. Opatów. Działka objęta jest MPZP i oznaczona symbolem 9MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Zasady kształtowania nowej zabudowy: a) wysokość zabudowy: budynki mieszkalne – jedna kondygnacja ...

Powierzchnia
1 105,00 m2
Cena za m2
80,54 zł
cena 89 000 
działka na sprzedaż - Opatów, Wilkowiecko
nowa oferta
działka na sprzedaż - Mykanów, Grabówka

Mykanów, Grabówka
działka na sprzedaż

CEN-GS-8137

Polecam niezabudowaną  nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek ewidencyjnych, o  łącznej powierzchni 6286m2, położoną w Grabówce Cykarzewskiej. Działki położone są na terenie objętym MPZP i przeznaczone w części pod zabudowę mieszkaniową ( pow. ok 2000m2) ...

Powierzchnia
6 286,00 m2
Cena za m2
20,52 zł
cena 129 000 
działka na sprzedaż - Mykanów, Grabówka
nowa oferta
działka na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Górny

Częstochowa, Gnaszyn Górny
działka na sprzedaż

NCA-GS-3696

OKAZJA ! Do sprzedaży atrakcyjna cenowo działka, położona w Częstochowa gmina Gnaszyn Górny. Działka ma 503 m2 Wymiary: długość ok. 30,30m, szerokość ok. 17m Media woda i prąd w drodze. Idealna na nieduży domek. Wokół zabudowa domów jednorodzinnych. Świetne połączenie ...

Powierzchnia
505,00 m2
Cena za m2
138,61 zł
cena 70 000 
działka na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Górny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem