Przyrów, Smyków
dom na sprzedaż

CEN-DS-8077

Smyków gm. Przyrów - parterowy dom o pow. ok 61m2 składający się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki, posadowiony na działce o pow.3100m2. Dom pochodzi z lat 50-tych, pokryty jest gontem bitumicznym i częściowo jest podpiwniczony. Dodatkowo na działce znajduje się murowany ...

Powierzchnia
61,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 100 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 426,23 zł
cena 270 000 
dom na sprzedaż - Przyrów, Smyków
video
dom na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Parkitka
dom na sprzedaż

NCA-DS-3634

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, położoną w najbardziej prestiżowej dzielnicy Częstochowy. Ta niezwykła posiadłość to idealne miejsce dla osób ceniących luksus, przestrzeń i komfort życia, w otoczeniu pięknej zieleni. Układ domu: Parter: ...

Powierzchnia
520,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 956 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
9 596,15 zł
cena 4 990 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Częstochowa, Stradom

Częstochowa, Stradom
dom na sprzedaż

NCA-DS-3623

DOM DO GENERALNEGO REMONTU LUB ROZBUDOWY – STRADOM, DZIAŁKA NAROŻNA Z POTENCJAŁEM Na sprzedaż nieduży dom wolnostojący z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony na narożnej działce w kształcie kwadratu w dzielnicy Stradom. Nieruchomość idealna zarówno dla osób ...

Powierzchnia
85,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
738 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 058,82 zł
cena 345 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Stradom

Kłobuck (gw), Lgota
dom na sprzedaż

CEN-DS-7934

Lgota - do sprzedaży dom wolnostojący o pow. całkowitej 160m2, posadowiony na działce o powierzchni 1156m2, przy drodze gminnej. Budynek do sprzedaży w stanie deweloperskim z wykonaną elewacją. Na dachu blacha. Wykonana dokumentacja projektowa przyłącza wody. Obecnie ...

Powierzchnia
190,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 156 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 894,74 zł
cena 740 000 
dom na sprzedaż - Kłobuck (gw), Lgota

Konopiska
dom na sprzedaż

NCA-DS-3362

Do sprzedaży budynek wolnostojący, zaaranżowany na wielorodzinny. Obiekt z lat 80 - tych, rozbudowany i remontowany po 2000 roku Posiada 5 osobnych  mieszkań, każde z łazienką i kuchnią. Mieszania posiadają osobne liczniki. Ogrzewanie budynku piecem na gaz W ...

Powierzchnia
384,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 000 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
2 080,73 zł
cena 799 000 
dom na sprzedaż - Konopiska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem