nowa oferta
dom na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Dolny

Częstochowa, Gnaszyn Dolny
dom na sprzedaż

NCA-DS-3698

Nowoczesny parterowy dom w spokojnej dzielnicy – blisko centrum miasta Na sprzedaż oferujemy nowy, parterowy dom w stanie deweloperskim, położony w cichej i spokojnej dzielnicy, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość łączy w sobie nowoczesny design, ...

Powierzchnia
215,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
846 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 669,30 zł
cena 790 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Dolny
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kłobuck (gw), Łobodno

Kłobuck (gw), Łobodno
dom na sprzedaż

CEN-DS-8130

Dom z "duszą", azyl bezpieczeństwa, z którego nie chce się wychodzić   Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni około 130 m2, położony w Łobodnie, usytuowany na działce o powierzchni 1338 m2,szerokości 14 cm. Nieruchomość składa się z : - holu - 2 pokoi - ...

Powierzchnia
265,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 338 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 009,42 zł
cena 799 000 
dom na sprzedaż - Kłobuck (gw), Łobodno
nowa oferta
dom na sprzedaż - Częstochowa, Stradom

Częstochowa, Stradom
dom na sprzedaż

NCA-DS-3693

Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej okolicy - idealnej dla osób ceniących prywatność, ciszę oraz bliskość natury. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 1043 m², co zapewnia komfortową przestrzeń ...

Powierzchnia
303,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 043 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 937,29 zł
cena 890 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Stradom
nowa oferta
dom na sprzedaż - Częstochowa, Grabówka

Częstochowa, Grabówka
dom na sprzedaż

CEN-DS-8123

Na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej  usytuowany na Grabówce, w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie zieleni oraz domków jednorodzinnych. Położenie blisko lasu i terenów spacerowych sprawia, że mieszkańcy będą mieli szerokie możliwości do relaksu na świeżym powietrzu ...

Powierzchnia
150,48 m2
Powierzchnia działki [m2]
304 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 648,59 zł
cena 850 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Grabówka
nowa oferta
dom na sprzedaż - Przystajń, Bagna

Przystajń, Bagna
dom na sprzedaż

NCA-DS-3687

WYJĄTKOWY DOM W OTOCZENIU NATURY | 5000 m² DZIAŁKI | CISZA I SPOKÓJ | PRZYSTAJŃ – BAGNA Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć od zgiełku miasta? Ta nieruchomość to idealne połączenie komfortu, przestrzeni i bliskości natury. Na sprzedaż wolnostojący dom ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 190,00 zł
cena 619 000 
dom na sprzedaż - Przystajń, Bagna

Lubliniec
dom na sprzedaż

CEN-DS-8110

Oferta bez prowizji od Kupującego!!!     Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego przy ul. Biała Kolonia. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 150 m2, idealny dla rodziny z dziećmi, dla dwóch rodzin ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 187 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 136,36 zł
cena 690 000 
dom na sprzedaż - Lubliniec
Kryteria wyszukiwania

rozumiem