Częstochowa, Parkitka
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3682

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na 1 piętrze segmentu w prestiżowej dzielnicy willowej. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu, prywatności i bliskości natury, z jednoczesnym, doskonałym dostępem do ...

Powierzchnia
139,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 115,11 zł
cena 850 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Północ
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3681

Na sprzedaż wyjątkowy apartament, który łączy komfort życia, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację -idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni w spokojnym, a jednocześnie dobrze skomunikowanym miejscu. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, nowoczesnym ...

Powierzchnia
66,62 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 207,15 zł
cena 680 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Północ

Lubliniec
dom na sprzedaż

CEN-DS-8110

Oferta bez prowizji od Kupującego!!!     Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego przy ul. Biała Kolonia. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 150 m2, idealny dla rodziny z dziećmi, dla dwóch rodzin ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 187 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 136,36 zł
cena 690 000 
dom na sprzedaż - Lubliniec

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

NCA-LW-3680

Do wynajęcia sympatyczny lokal biurowy zlokalizowany na 1. piętrze klimatycznej kamienicy, w ścisłym centrum miasta – przy ul. Dąbrowskiego, tuż przy Placu Biegańskiego. Opis lokalu: Lokal składa się z: dwóch pomieszczeń biurowych, wspólnego korytarza, ...

Powierzchnia
33,40 m2
Piętro
1
Cena za m2
29,94 zł
cena 1 000 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście

Częstochowa, Parkitka
lokal na wynajem

CEN-LW-8109

Do wynajęcia gabinet  położony na pierwszym piętrze w budynku usługowym przy ul. Sikorskiego. Pozostali najemcy  budynku to lekarze, logopedzi  oraz inna działalność medyczna. Czynsz najmu obejmuje opłatę za zużycie wody, wywóz śmieci  oraz internet. Dodatkowo Najemca ...

Powierzchnia
12,30 m2
Piętro
1
Cena za m2
81,30 zł
cena 1 000 
lokal na wynajem - Częstochowa, Parkitka

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

NCA-LW-3679

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo usługowy, położony w ścisłym centrum miasta, przy Placu Biegańskiego Lokal składa się z jednego pomieszczenia z umywalką. Całość bardzo przestronna i ładnie naświetlona z  dwoma oknami. Lokal idealny między innymi na fryzjerstwo ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
26,47 zł
cena 900 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem