nowa oferta
działka na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Górny

Częstochowa, Gnaszyn Górny
działka na sprzedaż

NCA-GS-3696

OKAZJA ! Do sprzedaży atrakcyjna cenowo działka, położona w Częstochowa gmina Gnaszyn Górny. Działka ma 503 m2 Wymiary: długość ok. 30,30m, szerokość ok. 17m Media woda i prąd w drodze. Idealna na nieduży domek. Wokół zabudowa domów jednorodzinnych. Świetne połączenie ...

Powierzchnia
505,00 m2
Cena za m2
138,61 zł
cena 70 000 
działka na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Górny
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Częstochówka-Parkitka

Częstochowa, Częstochówka-Parkitka
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3695

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament położony w nowoczesnym budynku wybudowanym przez cenionego dewelopera Cognor, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Parkitka w Częstochowa. To idealna propozycja dla osób, które cenią wysoką jakość wykończenia, ...

Powierzchnia
62,41 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 895,69 zł
cena 680 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Częstochówka-Parkitka
nowa oferta
działka na sprzedaż - Mstów

Mstów
działka na sprzedaż

CEN-GS-8134

Mstów ul. Częstochowska - działka o pow. 718m2 i szerokości 12 m położona przy ulicy o nawierzchni asfaltowej , pomiędzy istniejącą zabudową. Działka posiada uzbrojenie: - przyłącze  wody na działce  - przyłącze energii na działce  - kanał sanitarny na działce - ...

Powierzchnia
718,00 m2
Cena za m2
118,38 zł
cena 85 000 
działka na sprzedaż - Mstów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie

Częstochowa, Tysiąclecie
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3694

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w Częstochowie o powierzchni 45,80 m², położone na 1 piętrze w zadbanym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie jest dwustronne, dzięki czemu jest jasne i dobrze wentylowane. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
45,89 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 387,23 zł
cena 339 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Północ

Częstochowa, Północ
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8131

1 piętro przy ul. Iwaszkiewicza   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na pierwszym piętrze przy ul. Iwaszkiewicza 1. Mieszkanie o powierzchni 52m2 posiada funkcjonalny układ i składa się z: -dwóch niezależnych pokoi -dużej ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 942,31 zł
cena 309 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Północ
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kłobuck (gw), Łobodno

Kłobuck (gw), Łobodno
dom na sprzedaż

CEN-DS-8130

Dom z "duszą", azyl bezpieczeństwa, z którego nie chce się wychodzić   Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni około 130 m2, położony w Łobodnie, usytuowany na działce o powierzchni 1338 m2,szerokości 14 cm. Nieruchomość składa się z : - holu - 2 pokoi - ...

Powierzchnia
265,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 338 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 009,42 zł
cena 799 000 
dom na sprzedaż - Kłobuck (gw), Łobodno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem