nowa oferta
dom na sprzedaż - Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica

Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica
dom na sprzedaż

CEN-DS-8143

Na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi – Stara Brzeźnica, ul. Częstochowska Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Stara Brzeźnica przy ul. Częstochowskiej. Działka o powierzchni 1617 m² zabudowana jest domem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 617 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
1 227,27 zł
cena 270 000 
dom na sprzedaż - Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica
nowa oferta
hala na wynajem - Częstochowa, Wyczerpy Dolne

Częstochowa, Wyczerpy Dolne
hala na wynajem

NCA-HW-3701

 TYLKO U NAS !!!!!  Hala 100 mkw– funkcjonalna przestrzeń dla Twojego biznesu Szukasz solidnej i uniwersalnej przestrzeni do prowadzenia działalności? Nasza hala to doskonała propozycja dla firm potrzebujących niezawodnego miejsca pod magazynowanie, lekką produkcję ...

Powierzchnia
100,00 m2
Cena za m2
16,00 zł
cena 1 600 
hala na wynajem - Częstochowa, Wyczerpy Dolne
nowa oferta
hala na wynajem - Częstochowa, Wyczerpy Dolne

Częstochowa, Wyczerpy Dolne
hala na wynajem

NCA-HW-3700

 TYLKO U NAS !!!!!  Hala 150 mkw– funkcjonalna przestrzeń dla Twojego biznesu Szukasz solidnej i uniwersalnej przestrzeni do prowadzenia działalności? Nasza hala to doskonała propozycja dla firm potrzebujących niezawodnego miejsca pod magazynowanie, lekką produkcję ...

Powierzchnia
150,00 m2
Cena za m2
14,00 zł
cena 2 100 
hala na wynajem - Częstochowa, Wyczerpy Dolne
nowa oferta
lokal na wynajem - Częstochowa, Północ

Częstochowa, Północ
lokal na wynajem

CEN-LW-8140

Do wynajęcia wolnostojący pawilon handlowo-usługowy położony bezpośrednio przy ulicy, z własnym parkingiem. Wyposażenie  lokalu dostosowane do potrzeb salonu fryzjerskiego. Lokal położony w centrum dużego osiedla domów jednorodzinnych, co daje szansę na pozyskanie ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
46,88 zł
cena 1 500 
lokal na wynajem - Częstochowa, Północ
video
działka na sprzedaż - Opatów, Wilkowiecko

Opatów, Wilkowiecko
działka na sprzedaż

CEN-GS-8139

Kształtna działka budowlana o pow.1105m2 położona w Wilkowiecku w gm. Opatów. Działka objęta jest MPZP i oznaczona symbolem 9MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Zasady kształtowania nowej zabudowy: a) wysokość zabudowy: budynki mieszkalne – jedna kondygnacja ...

Powierzchnia
1 105,00 m2
Cena za m2
80,54 zł
cena 89 000 
działka na sprzedaż - Opatów, Wilkowiecko
nowa oferta
dom na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Dolny

Częstochowa, Gnaszyn Dolny
dom na sprzedaż

NCA-DS-3698

Nowoczesny parterowy dom w spokojnej dzielnicy – blisko centrum miasta Na sprzedaż oferujemy nowy, parterowy dom w stanie deweloperskim, położony w cichej i spokojnej dzielnicy, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość łączy w sobie nowoczesny design, ...

Powierzchnia
215,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
846 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 669,30 zł
cena 790 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Dolny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem