nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków

Częstochowa, Raków
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-8146

Do sprzedaży M-3 o powierzchni 34,48 m2, położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Leśmiana. W wersji pierwotnej było to M-2 jednak przestrzeń pozwoliła na aranżację, z której obecnie jest M-3. Jak to wygląda: - Pokój dzienny z balkonem  - ...

Powierzchnia
34,48 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 931,55 zł
cena 239 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków
nowa oferta
działka na sprzedaż - Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica

Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica
działka na sprzedaż

CEN-GS-8145

Do sprzedaży działka o pow.2629m2 położona w Brzeźnicy przy ul. Długosza. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ( Uchwała 154/XXVIII/2006) oznaczona symbolem:  1MM,KOB,ZN przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy mieszkaniowej mieszanej: jednorodzinnej ...

Powierzchnia
2 629,00 m2
Cena za m2
45,64 zł
cena 120 000 
działka na sprzedaż - Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica
nowa oferta
działka na sprzedaż - Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica

Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica
działka na sprzedaż

CEN-GS-8144

Działka budowlana 2431 m² – Stara Brzeźnia – MPZP – zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka o powierzchni 2431 m² położona w miejscowości Stara Brzeźnia. Nieruchomość posiada szerokość ok. 16 m i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ...

Powierzchnia
2 431,00 m2
Cena za m2
41,14 zł
cena 100 000 
działka na sprzedaż - Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica
nowa oferta
dom na sprzedaż - Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica

Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica
dom na sprzedaż

CEN-DS-8143

Na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi – Stara Brzeźnica, ul. Częstochowska Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Stara Brzeźnica przy ul. Częstochowskiej. Działka o powierzchni 1617 m² zabudowana jest domem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 617 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
1 227,27 zł
cena 270 000 
dom na sprzedaż - Nowa Brzeźnica, Stara Brzeźnica
nowa oferta
hala na wynajem - Częstochowa, Wyczerpy Dolne

Częstochowa, Wyczerpy Dolne
hala na wynajem

NCA-HW-3701

 TYLKO U NAS !!!!!  Hala 100 mkw– funkcjonalna przestrzeń dla Twojego biznesu Szukasz solidnej i uniwersalnej przestrzeni do prowadzenia działalności? Nasza hala to doskonała propozycja dla firm potrzebujących niezawodnego miejsca pod magazynowanie, lekką produkcję ...

Powierzchnia
100,00 m2
Cena za m2
16,00 zł
cena 1 600 
hala na wynajem - Częstochowa, Wyczerpy Dolne
nowa oferta
hala na wynajem - Częstochowa, Wyczerpy Dolne

Częstochowa, Wyczerpy Dolne
hala na wynajem

NCA-HW-3700

 TYLKO U NAS !!!!!  Hala 150 mkw– funkcjonalna przestrzeń dla Twojego biznesu Szukasz solidnej i uniwersalnej przestrzeni do prowadzenia działalności? Nasza hala to doskonała propozycja dla firm potrzebujących niezawodnego miejsca pod magazynowanie, lekką produkcję ...

Powierzchnia
150,00 m2
Cena za m2
14,00 zł
cena 2 100 
hala na wynajem - Częstochowa, Wyczerpy Dolne
Kryteria wyszukiwania

rozumiem