video
działka na sprzedaż - Opatów, Wilkowiecko

Opatów, Wilkowiecko
działka na sprzedaż

CEN-GS-8139

Kształtna działka budowlana o pow.1105m2 położona w Wilkowiecku w gm. Opatów. Działka objęta jest MPZP i oznaczona symbolem 9MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Zasady kształtowania nowej zabudowy: a) wysokość zabudowy: budynki mieszkalne – jedna kondygnacja ...

Powierzchnia
1 105,00 m2
Cena za m2
80,54 zł
cena 89 000 
działka na sprzedaż - Opatów, Wilkowiecko
nowa oferta
dom na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Dolny

Częstochowa, Gnaszyn Dolny
dom na sprzedaż

NCA-DS-3698

Nowoczesny parterowy dom w spokojnej dzielnicy – blisko centrum miasta Na sprzedaż oferujemy nowy, parterowy dom w stanie deweloperskim, położony w cichej i spokojnej dzielnicy, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość łączy w sobie nowoczesny design, ...

Powierzchnia
215,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
846 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 669,30 zł
cena 790 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Dolny
nowa oferta
działka na sprzedaż - Mykanów, Grabówka

Mykanów, Grabówka
działka na sprzedaż

CEN-GS-8137

Polecam niezabudowaną  nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek ewidencyjnych, o  łącznej powierzchni 6286m2, położoną w Grabówce Cykarzewskiej. Działki położone są na terenie objętym MPZP i przeznaczone w części pod zabudowę mieszkaniową ( pow. ok 2000m2) ...

Powierzchnia
6 286,00 m2
Cena za m2
20,52 zł
cena 129 000 
działka na sprzedaż - Mykanów, Grabówka
nowa oferta
działka na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Górny

Częstochowa, Gnaszyn Górny
działka na sprzedaż

NCA-GS-3696

OKAZJA ! Do sprzedaży atrakcyjna cenowo działka, położona w Częstochowa gmina Gnaszyn Górny. Działka ma 503 m2 Wymiary: długość ok. 30,30m, szerokość ok. 17m Media woda i prąd w drodze. Idealna na nieduży domek. Wokół zabudowa domów jednorodzinnych. Świetne połączenie ...

Powierzchnia
505,00 m2
Cena za m2
138,61 zł
cena 70 000 
działka na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Górny
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Częstochówka-Parkitka

Częstochowa, Częstochówka-Parkitka
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3695

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament położony w nowoczesnym budynku wybudowanym przez cenionego dewelopera Cognor, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Parkitka w Częstochowa. To idealna propozycja dla osób, które cenią wysoką jakość wykończenia, ...

Powierzchnia
62,41 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 895,69 zł
cena 680 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Częstochówka-Parkitka
nowa oferta
działka na sprzedaż - Mstów

Mstów
działka na sprzedaż

CEN-GS-8134

Mstów ul. Częstochowska - działka o pow. 718m2 i szerokości 12 m położona przy ulicy o nawierzchni asfaltowej , pomiędzy istniejącą zabudową. Działka posiada uzbrojenie: - przyłącze  wody na działce  - przyłącze energii na działce  - kanał sanitarny na działce - ...

Powierzchnia
718,00 m2
Cena za m2
118,38 zł
cena 85 000 
działka na sprzedaż - Mstów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem