bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Północ

Częstochowa, Północ
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-7987

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych Apartamentów zlokalizowanych w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego! Piętro z tarasem- idealny Apartament dla Ciebie! ✅ Osobne wejścia ✅ Miejsce parkingowe w cenie ✅ Możliwość fotowoltaiki ✅ Niskie ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 432,43 zł
cena 550 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Północ

Częstochowa, Północ
mieszkanie na sprzedaż

CEN-MS-7984

Do sprzedaży M-4, o powierzchni 61 m2, położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Północ.  - 3 oddzielne pokoje  - kuchnia w zabudowie   - łazienka razem z WC   - w przedpokoju szafa w zabudowie Dodatkowo: - duży balkon na szerokość całego okna w widokiem ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 049,18 zł
cena 430 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Północ

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

NCA-LW-3610

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo-usługowy w odrestaurowanej kamienicy – centrum miasta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego i funkcjonalnego lokalu biurowo-usługowego, położonego w sercu miasta, w pięknie odrestaurowanej kamienicy z klimatem. ...

Powierzchnia
16,65 m2
Piętro
1
Cena za m2
30,03 zł
cena 500 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście

Częstochowa, Śródmieście
lokal na wynajem

NCA-LW-3609

Powierzchnia
23,85 m2
Piętro
1
Cena za m2
29,35 zł
cena 700 
lokal na wynajem - Częstochowa, Śródmieście

Częstochowa, Parkitka
mieszkanie na sprzedaż

NCA-MS-3607

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem – wysoki parter, kameralna inwestycja ul. Mazowiecka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie, położone na wysokim parterze nowoczesnego, niskiego bloku zlokalizowanego w spokojnej ...

Powierzchnia
48,94 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 399,26 zł
cena 460 000 
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka

Janów
działka na sprzedaż

CEN-GS-7973

Położenie: Jura krakowsko-częstochowska, Janów, ul. Lelowska Parametry: pow.810m2, działka narożna położona u zbiegu ul. Nadrzecznej i ul. Lelowskiej o wymiarach 14m x 57m Sąsiedztwo: położenie przy drodze krajowej nr 46 MPZP gminy Janów:  teren oznaczony symbolem ...

Powierzchnia
810,00 m2
Cena za m2
117,28 zł
cena 95 000 
działka na sprzedaż - Janów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem